GENEL BİLGİLER

KONFORLU, LÜKS, HUZURLU

VE MUTLU BİR YAŞAM SÜRMENİZ İÇİN TÜM DETAYLAR DÜŞÜNÜLDÜ.

Kuşadası merkezinde yer alan İmerhan Kuşadası Otel, Efes Antik Kenti’ne 15 dakika, Dilek Yarımadası Milli Parkı’na 25 dakika, havaalanına 45 dakika sürüş mesafesindedir. Otelimiz plaja ve Barlar Sokağı’na sadece 5’er dakika, dolmuş duraklarına 1 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. 

İmerhan Kuşadası Otel toplam 13 odalı, 33 yatak kapasitelidir. 3 adet suit odası bulunan İmerhan Kuşadası Otel’in odalarının 6 tanesi balkonlu, 6 tanesi balkonsuzdur. Çatı katında yer alan odada teras bulunmaktadır. Odalarımız her gün temizlenmektedir. 

Otelimizin odalarında LCD TV, mini bar, güvenlik kasası, banyolarında saç kurutma makinesi ve buklet malzemeler (Şampuan, duş jeli, sabun, kulak pamuğu, dikiş seti, terlik) bulunmaktadır.

24 saat hizmet veren resepsiyonumuzdan ücretsiz olarak günlük gazete ve dergilerinizi talep edebilirsiniz.

İmerhan Kuşadası Otel’in zemin katında bulunan Kırçiçeği restorandan 24 saat ücretli olarak yiyecek ve içecek siparişi verilebilmektedir.

Evcil hayvanlarınız otelimize kabul edilmektedir.

Fiyatlarımız, ister kahvaltı dahil, isterseniz de kahvaltı hariç olarak düzenlenebilmektedir. Konaklama ücreti için Amex hariç tüm kredi kartları kabul edilmektedir.

Otelimizde 2 adet toplantı odası bulunmaktadır. 
Otelimizde 10 ve 12 kişilik iki adet toplantı odalarımız mevcuttur. 18,5 metrekare ve 18,8 metrekare ölçülerinde